دفتر امارات متحده عربی

دفتر گروه فبکو در کشور امارات متحده عربی به منظور تجارت بهتر و موثرتر با کشورهای حوزه خلیج فارس راه اندازی شد. ارتباط با شرکت های همکار در حوزه ی بازرگانی اولین اولویت این دفتر بوده است. بر اساس مقدار عظیم تجارت شرکت های ایرانی با کشور امارات، انواع خدمات بازرگانی گروه فبکو در این دفتر قابل ارائه به همکاران محترم می باشد.


این دفتر که قرار گرفتن آن در  کشور امارات متحده عربی موقعیت ویژه ای را برای آن به وجود آورده است چرا که تمامی شرکت های بازرگانی معتبر جهانی حداقل یک دفتر در این کشور دایر کرده اند. به همین دلیل این دفتر از دفاتر اصلی و مهم گروه فبکو محسوب می شود. در حال حاضر دفتر امارات با تمامی دفاتر شرکت های معتبر در این کشور همکاری دارد و مجموعه خدمات بازرگانی ذیل را ارائه می نماید.


انواع مختلف مواد شیمیایی که در تولید انواع رزین، رنگ و صنایع عایق سازی کاربرد دارند. بسیاری از شرکت های معتبر این حوزه در امارات دارای دفتر هستند و به همین دلیل فرایند تعین و انتخاب تامین کننده بسیار ساده و با هزینه ی کمتری اتفاق خواهد افتاد.

انواع تجهیزات و ملززومات پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی از قبیل انواع لوله و اتصالات، شیرهای پنوماتیک و وَلو، انواع فِلَنج، قطعات اینسترومنت، کاتالیزورها و رطوبت گیر ها و محصولات متنوع دیگر که در صنایع سنگین و پایه کاربرد داشتند.

بر پایه ی مجموعه ی نیازهای مشتریان عزیز و همکاران محترم، این دفتر آمادگی ارائه ی انواع خدمات بازرگانی را به شما عزیزان دارد. کافیست با همکاران ما در گروه شرکت های تولیدی - بازرگانی فبکو تماس حاصل فرمایید.