دفتر عمان

دفتر گروه فبکو در کشور عمان با هدف استفاده ی تمام و کمال از موقعیت های بالقوه ی بازرگانی در آن کشور در کنار حضور فعال گروه فبکو در بازارهای کشورهای حاشیه ی خلیج فارس تاسیس شد. این دفتر با توجه به نیاز وجود به همکاری بیشتر بین کشور ایران و عمان و نیز فعالیت های تجاری مثلث ایران - عمان - چین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.واردات انواع محصولات ساختمانی به ویژه درب و پنجره های یو پی وی سی (UPVC) و محصولات متنوع دیگر چون کاشی و سرامیک، شیرآلات ساختمانی و دیگر محصولات مورد نیاز ساختمان از چین و ایران از مهم ترین فعالیت های دفتر شرکت فبکو در عمان است. از دیگر فعالیت های دفتر عمان می توان به نصب و راه اندازی چند خط تولید کاملا خودکار صنایع شیشه به منظور عمیق کردن فعالیت های تجاری این گروه در کشور عمان اشاره کرد. 
واردات و صادرات مواد و لوازم مورد نیاز صنایع نفت و گاز، دیگر تخصص پرسنل گروه شرکت های صنعتی تولیدی فبکو در کشور عمان است. با توجه به نقش اساسی کشور عمان با مجموعه های تاثیرگذار در صنعت نفت و گاز و نیز رابطه ی آن با گشورهای همسایه، دفتر عمان دارای قابلیت های بسیار ویژه در زمینه ی واردات و صادرات این قبیل محصولات است. گروه فبکو از طریق دفتر خود در کشور عمان با کشورهای هند، روسیه و بسیاری از کشورهای اروپایی در جهت افزایش قابلیت ها و توانایی های بازرگانی خود دارای رابطه ی کاری بسیار خوب می باشد.
دفتر عمان آماده پذیرش انواع سفارشات شما همکاران گرامی در جهت تامین منابع، شناسایی تولیدکنندگان و توزیع کنندگان و کلیه ی خدمات بازرگانی در کشور عمان می باشد.