*راه ابریشم

اولین و تنها سامانه پیگیری آنلاین وضعیت واردات و صادرات

تامین کننده یا مشتری محصول خود را  تخصصی بیابید


گروه بازرگانی و صنعتی فبکو در نظر دارد تجربیات خود را در عرصه واردات و صادرات در قالب سامانه راه ابریشم در اختیار مشتریان قرار دهد.
شما می توانید با استفاده از این سامانه همه ی مراحل واردات و صادرات کالای مورد نظر خود را (از شناسایی و استعلام تا ترخیص) به کـارشـناسان خــبره این عـرصه در گروه بازرگانی و صنعتی فبکو بـسپارید تا با صرف کمتـرین زمـــان و هزینه و بالاتــــرین درجه کیفیت و امنیت به نتــیجه مــطلوب دســترسی پیدا کـــنید. شــما می تـوانید با مراجــعه بـــه وب سایت گروه بازرگانی و صنعتی فبکو ( FEBCOgroup.Com) از خــدمات این ســامانه بــهره مــند گردیده و هر لحظه وضعیت سفارش خود را به صورت online پیگیری کنید.

مراحل انجام کار:

1) ثبت سفارش: ابتدا شما کالای مورد نظر خود را همراه با مشخصات، تعداد و مواردی که در هنگام ثبت سفارش از شما خواسته شده است را وارد می نمایید.
معمولا دو حالت برای شما وجود دارد:
الف) کالایی را می خواهید که مشخصات دقیق و جزئیات آن را می دانید و مورد خاصی را در نظر دارید. در این حالت در هنگام ثبت سفارش ضمن پر کردن موارد الزامی خواسته شده، در قسمت توضیحات مشخصات دقیق را وارد می کنید و در انتها در قسمت آپلود عکس، عکس کالای خود را قرار می دهید. کارشناسان گروه بازرگانی و صنعتی فبکو، کالای شما را با همان مشخصات خواسته شده از کشور مورد نظر وارد می کنند.
ب) کالایی را می خواهید که مشخصات دقیق آن را نمی دانید و فقط از کلیات آن مطلع هستید. در این حالت نیز کارشناسان ما می توانند گزینه های مختلفی برای کالای موردنظر شما به شما پیشنهاد دهند و شما از میان گزینه های پیشنهادی، بهترین انتخاب را داشته باشید.

2) بررسی درخواست: بعد از آن که کالای شما ثبت شد؛ کارشناسان ما بررسی می کنند که آیا می توان کالای مورد نظر را وارد کرد یا خیر. شما می توانید نتیجه بررسی در خواست خود را در سایت به صورت آنلاین پیگیری کنید و همچنین نتایج بررسی به شما ایمیل و پیامک خواهد شد.

3) انتخاب نهایی: بعد از تایید درخواست، کالای موردنظر شما توسط کارشناسان شرکت پیدا می شود و به شما برای تایید نهایی اعلام خواهد شد.
در صورتی که شما کالا را تایید کردید، مراحل واردات کالا آغاز می شود و شما می توانید طی شدن این مراحل را در قسمت راه ابریشم به صورت آنلاین مشاهده فرمایید.

4) پرداخت هزینه: روش های متعددی برای پرداخت وجود دارد که با توجه به نوع کالا، شرایط سفارش و شرایط طرفین، یک روش برای پرداخت انتخاب می شود و به شما اعلام می گردد.