خدمات بازرگانی گروه فرا ایمن بسپار

صادرات و واردات

از هزاران سال پیش، کشورها به علت محدود بودن منابع داخل کشور و دسترسی نداشتن به همه آنچه نیاز داشتند به تجارت با ملل دیگر می پرداختند و کالای مورد نیاز خود را تامین می کردند.
صادرات و واردات باعث ارتباط کشورها با یکدیگر می شود و باعث می شود هر دو طرف نیازهایشان برطرف شود.
توضیحات بیش تر...

حمل و نقل

حمل و نقل درواقع رابطه ای است بین فرستنده کالا و گیرنده ی آن.

می دانیم که حتی بهترین کالا، اگر به موقع، در مکان مشخص و در شرایط مطلوب حمل نشود؛ مطلوب نخواهد بود.


توضیحات بیش تر...

ترخیص
ترخیص؛ به معنای تسویه حساب با گمرک، پس از انجام تشریفات قطعی گمرکی و خروج آن از اماکن گمرکی است.توضیحات بیش تر...
خرید اینترنتی
شما می توانید خدمات خرید از وب سایت های خارجی را به سادگی گروه فبکو بسپارید. امکان خرید از فروشگاه های اینترنتی بین المللی مانند آمازون، eBay و غیره به این صورت برای شما فراهم خواهد بود.

 

توضیحات بیشتر . . . حمل و نقل کالا به طور مستقیم بر قیمت کالا اثرگذار است و قیمت تمام شده ی کالا را تحت تاثیر قرار می دهد. به عنوان مثال ممکن است نسبت به رقیب خود کالا را ارزان تر خریده باشید ولی قیمت تمام شده آن برای ما بیش تر شود و این به علت هزینه حمل است. پس می توان با کاهش قیمت حمل سود خود را بالا برد و در بازار رقابتی موفق بود.

 

داشتن اطلاعات کافی در مورد جنبه های مختلف حمل و نقل و این که چه کالایی را می توان با چه وسیله ای حمل کرد، تا حد زیادی به مدیران بازرگانی کمک می کند تا بتوانند تصمیم گیری کنند.

برای هر حمل و نقل، سندی نیاز است که نشان دهد مالکیت کالا از فروشنده به خریدار منتقل می شود که این سند بارنامه نامیده می شود.

بارنامه در واقع سندی است که در آن مشخصات کالا نوشته شده است و به موجب آن تعهد می شود بار کشتی به مقصد حمل و به گیرنده تحویل داده می شود.

 خدمات گروه بازرگانی و صنعتی فبکو:

همکاری با شرکت های بیمه و حمل و نقل بین المللی معتبر، سهولت دریافت اسناد و پیگیری وضعیت حمل محموله را فراهم می کند. ضمنا در صورت بروز مشکلات حقوقی شامل خرابی کالا، مشکلات بسته بندی، غرق شدن کشتی و یا هر مشکل دیگری امکان اقامه دعوی فراهم خواهد بود.