خدمات بازرگانی گروه فرا ایمن بسپار

صادرات و واردات

از هزاران سال پیش، کشورها به علت محدود بودن منابع داخل کشور و دسترسی نداشتن به همه آنچه نیاز داشتند به تجارت با ملل دیگر می پرداختند و کالای مورد نیاز خود را تامین می کردند.
صادرات و واردات باعث ارتباط کشورها با یکدیگر می شود و باعث می شود هر دو طرف نیازهایشان برطرف شود.
توضیحات بیش تر...

حمل و نقل

حمل و نقل درواقع رابطه ای است بین فرستنده کالا و گیرنده ی آن.

می دانیم که حتی بهترین کالا، اگر به موقع، در مکان مشخص و در شرایط مطلوب حمل نشود؛ مطلوب نخواهد بود.


توضیحات بیش تر...

ترخیص
ترخیص؛ به معنای تسویه حساب با گمرک، پس از انجام تشریفات قطعی گمرکی و خروج آن از اماکن گمرکی است.توضیحات بیش تر...
خرید اینترنتی
شما می توانید خدمات خرید از وب سایت های خارجی را به سادگی گروه فبکو بسپارید. امکان خرید از فروشگاه های اینترنتی بین المللی مانند آمازون، eBay و غیره به این صورت برای شما فراهم خواهد بود.

 

توضیحات بیشتر . . . خدمات گروه بازرگانی و صنعتی فبکو:

صادرات:

صادرات و فروش کالا در بازارهای خارجی از ظرافت و حساسیت خاصی برخوردار است، که عدم توجه به آن ممکن است سرمایه گذاری های انسانی و مالی را هدر دهد. صادرات مانند هر کار تجاری دیگر نیازمند آینده نگری، برنامه ریزی، آشنایی با روش های علمی، تحرک لازم و جلب اعتماد خریداران خارجی است. مراحل صدور کالا توسط گروه بازرگانی و صنعتی فبکو به صورت زیر انجام می پذیرد :

بازاریابی
شناخت و نفوذ به بازار های خارجی از طریق مذاکره با خریداران بالقوه، استفاده از اطلاعات و آمار رسمی و شرکت در نمایشگاه های بازار هدف.

تنظیم و عقد قرار داد
چانه زنی در خصوص شرایط فروش شامل قیمت، نحوه ی پرداخت، زمان تحویل و... و در نهایت عقد قرارداد بر اساس مفاد مد نظر فروشنده تحت نظارت وکلای شرکت در کشور مقصد.

صدور اسناد بازرگانی
اخذ و صدور کلیه مجوزها و اسناد لازم جهت صادرات با تکیه بر قوانین تجارت بین المللی .

تهیه و تدارک بسته بندی
هماهنگی با تولید کننده جهت بهینه سازی بسته بندی صادراتی که موجب افزایش جذابیت کالای مورد نظر در بازار هدف می گردد.

ارسال و بیمه کالا
همکاری با شـرکت های بیمه و حمـل و نقل بیــن المللـی معتبر جهت ارسـال کالا به کشور مقصد با حداکثر سرعت و اطمینان و حداقل هزینه و ریسک.

دریافت وجه کالا
توانایی دریافــت وجـه کالای صـادر شده در حسـاب های بانکی خارجی که موجـب اطـمینان خاطر از دریافت وجه برای مشتری می شود.

واردات : 

 

انجام مراحل واردات کالا به صورت برنامه ریزی شده و قدم به قدم، باعث می گردد کالای مورد نظر با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان در اختیار مشتری قرار گیرد. وجود سیستم علمی در گروه فبکو، بهترین شرایط خرید را برای مشتریان گرامی به ارمغان می آورد.

 

اخذ سفارش: 

دریافت مشخصات عمومی کالای مورد نظر مشتری شامل مقدار، سطح کیفیت، قیمت پیشنهادی و مشخصات فنی؛ سپس، تحقیق و بررسی اسناد، مجوزها و مراحل مورد نیاز برای واردات کالای مورد نظر و اعلام آن به مشتری .

  

فرآیند خرید : 

*انجام بررسـی های اولـیه بازار مبـدا و تحقیق در خصـوص تامین کننـدگان و شرایـط فروش آن ها.

*ارزیابی کیفی تامین کنندگان از نظر سهم بازار در کشور مبدا، میزان صادرات، تکنولوژی تجهیزات و ماشین آلات، دارا بودن مجوزهای لازم و کیفیت مدیریت خط تولید .

*اخذ پیشنـهادهای اولیـه فنی و مالی و ارائه آن به مشــتری همـراه با ارائــه خلاصه ارزیــابی کیفی تامین کنندگان.

*دریافت نمونه ی کالای مورد نظر یا هماهنگی بازدید حضوری در صورت درخواست مشتری جهت مقایسه، ارزیابی و تصمیم گیــری برای انتخاب تامین کننده مناسب .

*اخذ پیش فاکتور نهایی بعــد از چانه زنی در خصوص قیمــت و شرایط خرید با توجه بـه اولویت های مدنظر مشتری و نهایتاً تایید آن توسط ایشان .

*تنظیم و عقد قرارداد خرید تحت نظارت وکلای شرکت بر اساس قوانین داخلی کشور مبدا .

  

فرآیند واردات : 

آغــاز مــراحل واردات کـــالا شــامل ثبت سفارش، بیمه، هماهنگی حمل پرداخت وجــه کالا بر اساس نحوه پرداخت مورد توافق (نقدی، حواله، اعتبارات اسنادی، برات وصولی و ...)، دریافت کــالای تولیــد شـده از کارخانه و تحویل آن به نماینده شرکت حمل و نقل، دریافت کلــیه اسناد حمل و بررسی عدم مغایرت اسناد، اخذ تایید های لازم برای اسناد حمل در صورت نیاز و دریافت ترخیصیه و آماده سازی اسناد برای ترخیص کالا.

 

تحویل کالا : 

آغـــاز مراحل ترخیـــص کالا پس از رسیدن کـــالا به گمــرکات کشــور توسط ترخیصکاران متخصص با توجه به نوع کالا در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه و در نهـــایت، حمل داخلی کالا و تحـــویل آن در محل مورد نظر مشتری.