مطالب

رول های بنر
بنرها در صنعت چاپ دارای کاربرد های متعددی هستند و جزو کالاهایی می باشند که با توجه به تولید محدود آن ها در داخل، به طور مداوم از خارج از کشور وارد می شوند. گروه فبکو تاکنون انواع مختلفی از این کالا را با درجه کیفیت های مختلف وارد کرده است.
چوب راش گرجستان
چوب راش یکی از چوب های پر استفاده در بازار است که مصارف زیادی در هنر و ساختمان سازی دارد اما بیشترین استفاده را مبلمان سازی ها از آن می کنند. گروه فبکو از طریق دفتر خود در گرجستان، امکان واردات انواع چوب راش را دارد.
انواع مقوا
با توجه به گستردگی انواع مقوا در بازار، گروه فبکو سعی کرده است که برای هر نوع مقوا بهترین تولیدکننده یا بهترین شرایط خرید را در کشورهای خارجی بیابد. گروه فبکو تاکنون انواع مختلفی از مقوا و محصولات مشابه را برای مشتریان خود به کشور  وارد کرده است.
کاغذ با روکش پلی اتیلن
کاغذ های با روکش پلی اتیلن کاربرد های فراوانی در صنایع غذایی و بهداشتی دارند. یکی از مهم ترین کاربردهای آن ها، استفاده برای بسته بندی است. تولیدکنندگان محترم این محصولات می توانند با واردات کاغذ مورد نیاز خود به جای تهیه آن از داخل، از حاشیه سود بالاتری برخوردار شوند. گروه فبکو تاکنون انواع مختلف این محصول را  برای مشتریان خود تامین نموده است.

1