چگونه می توان پولدار و پولدارتر شد

​برای بسیاری از انسان ها، موفق شدن دقیقن معادل کلمه ی پولدار شدن است و برای این مردم، تنها آرزو رسیدن به پول بیشتر است. بسیار پیش آمده که کسانی که در یک قرعه کشی برنده ی پول می شوند، هیجان و شور وصف ناشدنی دارند. اما برنده شدن در قرعه کشی تنها راه پولدار شدن نیست. در این مقاله سعی کرده ایم تا راه هایی را پیش پای شما قرار دهیم تا بتوانید در سال جدید، پولدارتر شوید و پولدار بمانید. کتاب پر فروش «رازهای ذهن یک میلونر» که نوشته ی هارواکر است، نکات ساده و در عین حال کلیدی وجود دارد که به شما کمک می کند تا در مسیر کسب ثروت و افزایش درآمد، درست تر گام بردارید.

1- عضو یک باشگاه گران قیمت باشید
مهم نیست این باشگاه، باشگاه گلف، تنیس، استخر یا هر چیز دیگری باشد. تنها هدف از عضویت در چنین باشگاهی، وقت گذرانی و بودن با پولدارهاست. قرار گرفتن در یک محیط پر ثروت هر چند از نظر بسیاری هزینه ایی اضافی و بی فایده محسوب می شود، اما به شما این جرئت را می دهد که خود را در جایگاه افراد موفق تصور کنید و به این نکته برسید که واقعن چیزی از آن ها کم ندارید. کشف کردن مردمی که از شما پولدار تر هستند به شما نیروی بالقوه ایی می دهد که مسیر ثروتمند شدن را برای شما هموار تر خواهد کرد. پول دار ها واقعا می خواهند تا پولدار باشند. آن ها هدفی بسیار واضح دارند و برای رسیدن به آن تلاش می کنند. اگر به این باور برسید، می توانید کار خود را بسیار اسان شروع کنید.

2- روی کلاس ها و کتاب هایی که واقعا ارزش دارند، زمان بگذارید
کسب اطلاعات خاص درباره صنعتی که مد نظر دارید، سرمایه گذاری، کارآفرینی، روانشناسی پول، و دیگر عناوین نزدیک به آن واقعا وجود دارند. پولدارها همواره به فکر یادگیری و رشد هستند و پولدارترین آدم ها، آنهایی هستند که چگونگی موفقیت را از کسانی که از آن ها پولدارتر و موفق تر هستند یاد گرفته اند. این افراد هیچگاه دست از تلاش برنمی دارند، برعکس برای رسیدن به موفقیت های بیشتر، همیشه بیشتر تلاش می کنند. موفقیت یک مهارت قابل کسب است که می توان آن را «آموخت» و به دیگران «یاد داد».

3- چرا این یا آن؟ هر دو را بخواهید!
همیشه به فکر این باشید تا روش هایی را تمرین کنید تا هر دو گزینه را داشته باشید. هر زمانی که برای شما فرصتی پیش می آید تا بین چند چیز انتخابی انجام دهید، به این فکر کنید که چگونه می توان هر دو گزینه را در کنار یکدیگر داشت. پولدارها همیشه «همه چیز» را می خواهد و می دانند که می توانند به آن «همه چیز» برسند. مهم ترین جنبه ی تفکری که شما را راضی می کند تا «هر دو» را داشته باشید، در هیچ موضوعی به اندازه ی پول مهم نیست. مردمی که همیشه آرزوی پولدار شدن می کنند اما هیچگاه به آن نمی رسند، همیشه به این فکر می کنند که در زندگی هیچگاه نمی توان پول و سایر خوشی ها را همراه با یکدیگر داشت. برای همین به هیچ کدام از آن ها نمی رسند.

4- برای تلاش های خود ارزش قائل شوید
برای آن چیزی که می خواهید، دعا کنید. برای پولدار شدن می توانید به خانه های زیبا نگاه کنید، خودروهای لوکس را زیاد ببینید و درباره کسب و کار های موفق بیشتر بخوانید. برای هر چیزی که دوست دارید داشته باشید و برای هر چیزی که می خواهید، دعا کنید. حتی برای صاحبان آن ها هم دعا کنید چرا که زمانی خود شما یکی از صاحبان آن ها خواهید بود. پولدار ها همیشه سایر ثروتمندان را تحسین می کنند، آن ها از پذیرش این که پول کلید بسیاری از مشکلات است نمی گذرند. این افراد به جای حسودی کردن به پولدار ها و انسان های موفق، آن ها را تحسین می کنند و کاری می کنند تا خودشان به آن جایگاه برسند.

5- پول دوست شماست
تصمیم بگیرید تا هر روز به خود یادآوری کنید که پول یک پدیده ی مثبت است. تمرین کنید و هر چند وقت یک بار، خودتان را به کاری که از انجام آن لذت می برید مهمان کنید. پولدارها ذهن خود را با پول آشتی داده اند و به پول به عنوان یک دوست نگاه می کنند. اگر می خواهید پولدار باشید، باید پول را جذب کنید و برای این که پول را جذب کنید، نباید آن را به چشم دشمنتان ببینید. پول مانند دوستی است که قدرت بی پایانی برای آرام کردن رنج ها و دردهای شما دارد. این دوست حتی می تواند زندگی شما را نجات دهد! پول برای پولدار ها یک دوست ویژه است چرا که به آن ها کمک می کند تا در راهی وارد شوند که دیگران حتی فکر آن را نیز نمی کنند. این احساس خوشایند و مثبت به آن ها کمک می کند تا هر روز، رابطه ی قوی تری با پول برقرار کنند و بیشتر با آن دوست شوند.
اشتراک گذاری در:
یک شنبه 18/11/1394 14:25 در برنامه توسعه مهارت های فردی(IDP)
بازگشت به مطالب عمومی
مهرداد بورچی (207)
ارسال دیدگاه
نام:  
ایمیل:  (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
دیدگاه شما:
دیدگاه ها
دیدگاهی ثبت نشده است